Poštovní schránky

Naše společnost Vám nabízí sortiment poštovních schránek a příslušenství dle konkrétních požadavků zákazníků. Schránky na poštu pro paneláky musí kromě designu a dekorační funkce také plnit požadavky ČSN 74 7640 a také České pošty a samozřejmostí je kvalita dodávaných výrobků o čemž svědčí certifikát č.00117 / 2008. Řešení pro panelákové schránky dodáváme zabudované, ale i jiným způsobem.

Poštovní schránky - naše nabídka

Poštovní schránky jsou vyrobeny z plechu válcovaného za studena. Povrchová úprava je řešena práškovými barvami RAL v standardních odstínech. Všechny typy skupinových schránek které vyrábíme, jsou určeny pro poštovní zásilky formátu A4, bez poškození. Vhazovací otvor je řešen tak, aby bylo zabráněno vyjmutí / odcizení poštovních zásilek. Naše technologie utěsnění schránek vůči profukování je eliminována dvojitým těsněním dvířek. Na požádání zákazníka přední panel z vnitřní strany tepelně izolujeme polystyrenem.

Nerezové a kované poštovní schránky do bytových domů

Mohou být dodávány se zabudovanými zvonkové tlačítko, komunikačními audio systémy (analogovými nebo digitálními) a přístupovými systémy. Dvířka jsou uzamykatelné a ve skupinové sestavě mají rozdílné zámky, čímž splňují podmínku bezpečnostní skupiny 1. Sestavy poštovních schránek je možné vyskládat podle počtu nájemníků.

NABÍDKA

Model PSLK

Model PSLK

Poštovní schránky ležaté (vodorovné) s klapkou na čelní straně. Vhod z exteriéru, výběr z interiéru. Model na výkrese má označení PSLK1x4 (360x470) t.j. v jedné řadě jsou čtyři schránky.

Model PSŠK

Model PSŠK

Poštovní schránky šikmé s klapkou na čelní straně. Vhod z exteriéru, výběr z interiéru. Model na výkrese má označení PSŠK1x4 (360x590) t.j. v jedné řadě jsou čtyři schránky.

Model PSDLK

Model PSDLK

Poštovní schránky vodorovné s klapkou. Vhod i výběr je přes dvířka z jedné strany. Model na výkrese má označení PSLDK1x4 (260x366) t.j. v jedné řadě jsou čtyři schránky.

Model PSZK

Model PSZK

Poštovní schránky svislé s klapkou na čelní straně. Model na výkrese má označení PSZK. Z tohoto modelu vyrábíme v kuse od jedné řady do čtyř a pod sebou nejvýše tři kusy schránek.

BOX 2

BOX 2

Nejčastěji se dodává jako součást schránkový sestavy (příklad - když má být v schránkový sestavě 12 schránek a box, schránková sestava bude mít název: PSLK 1x12 BOX 2 nebo PSLK 7/5 BOX

BOX 3

BOX 3

Nejčastěji se dodává jako součást schránkový sestavy (příklad - když má být v schránkový sestavě 13 schránek a box, schránková sestava bude mít název: PSLK 1x13 BOX 3 nebo PSLK 8/5 BOX 3).

BOX 4 VERTIKAL

BOX 4 VERTIKAL

Nejčastěji se dodává jako součást schránkový sestavy (příklad - když má být v schránkový sestavě 12 schránek a box, schránková sestava bude mít název: PSLK 1x12 BOX 4 nebo PSLK 8/4 BOX 4).

BOX 4 HORIZONTAL

BOX 4 HORIZONTAL

Nejčastěji se dodává jako samostatný prvek v schránkový sestavě (příklad - v hliníkové konstrukci vstupních dveří je od schránek oddělen příčníkem).