Sítě proti hmyzu

Posuvné síťové dveře si v poslední době získaly velkou oblibu, protože představují vynikající prostředek pro ochranu interiéru před hmyzem. Posuvné síťové dveře SD3P jsou jedním z typů výrobků ze skupiny PRIMASET - sítě proti hmyzu. Posuvné síťové dveře se vyznačují precizním dílenským zpracováním, spolehlivostí kvalitních komponentů, elegantním designem a jednoduchou montáží.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníMadlo

PRIMASET SOM je okenní síť bez lemu, která poskytuje širokou možnost použití. S různými způsoby upnutí a provedení dle individuálních požadavků zákazníka zaručuje dokonalé překrytí otvoru a znemožňuje přístup hmyzu do interiéru. Rám sítě je z aluminiového válcovaného profilu povrchově upravovaného ve třech barvách - bílé, hnědé av imitaci dřeva zlatý dub. Síťovina je ze sklolaminátového vlákna, vyznačuje se pevností a dobře odolává povětrnostním podmínkám. Svým elegantním a nevtíravým vzhledem nenarušuje celkový dojem z interiéru.

UmístěníExteriér
MateriálAl
Atypické tvaryAno

PRIMASET SOL je okenní síť s lemem, která představuje účinnou ochranu interiéru proti hmyzu a je nedílním doplňkem nejen obytných prostor. Rám sítě je z válcovaného hliníkového profilu povrchově upravovaného ve více barvách. Síťovina je ze sklolaminátového vlákna, vyznačuje se pevností a dobře odolává povětrnostním podmínkám. Snadná montáž a demontáž na okenní rám z interiéru z ní dělá elegantní, přitom však vysoce funkční doplněk okna.

UmístěníExteriér
MateriálAl
Atypické tvaryAno

PRIMASET SOT je okenní síť s lemem, která představuje účinnou ochranu interiéru proti hmyzu. Rám sítě je vyroben z extrudovaného hliníkového profilu povrchově upravovaného ve více barvách. Síťovina je ze sklolaminátového vlákna, přičemž se vyznačuje svou pevností a dobře odolává povětrnostním podmínkám. Snadná montáž a demontáž na okenní rám z interiéru činí z této sítě elegantní, přitom však vysoce funkční doplněk každého okna.

UmístěníExteriér
MateriálAl
Atypické tvaryAno

PRIMASET SOV je okenní síť s odsazením, která se hlavně využívá na staré dřevěné okna s okapovou lištou na okenním rámu. Síť je vyrobena z válcovaného hliníkového profilu povrchově upravovaného ve dvou barvách - bílé a hnědé. Síťovina je ze sklolaminátového vlákna, přičemž se vyznačuje svou pevností a dobře odolává povětrnostním podmínkám. Síť SOV slouží jako účinná ochrana proti vniknutí hmyzu do interiéru.

UmístěníExteriér
MateriálAl
Atypické tvaryNe

PRIMASET SS2 je samonavíjecí síť, která představuje nejpohodlnější řešení ochrany interiéru proti hmyzu, protože v době, kdy ji nepotřebujeme, ji jednoduše vytáhneme do bubnu. Síťovina je vedena ve vodicích nohách s kartáčovým těsněním a do bubnu se navíjí pomocí pružinového mechanismu. Samonavíjecí síť se vyrábí ve dvou barevných provedeních - bílé a hnědé. Ovládá se pomocí šňůrky a dvou madel jednoduchým zaklapnutím do spodního profilu.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníŠňůra
Atypické tvaryNe

PRIMASET SD3 jsou síťové dveře, vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu povrchově upravovaného ve více barevných provedeních. Použitá síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Tento typ síťových dveří se montuje pouze na rám. Vyznačují se precizním dílenským zpracováním, spolehlivostí kvalitních komponentů, elegantním designem a jednoduchou montáží.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníMadlo
Atypické tvaryNe