Alucover

Žaluzie Alucover typu CN80K jsou moderní venkovní žaluzie ovládané klikou, které zajišťují plynulou regulaci světla a hluku vstupujícího do interiéru. Pro svou dlouhou životnost a mnohostranné využití se uplatní nejen ve velkých výrobních halách, reprezentačních budovách, ale i při výstavbě rodinných domů, kde si získávají stále větší oblibu.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníKluka
Atypické tvaryNe

Žaluzie ALUCOVER typu ZN90K jsou moderní venkovní žaluzie ovládané klikou, které zajišťují plynulou regulaci světla a hluku vstupujícího do interiéru. Pro svoji dlouhou životnost a mnohostranné využití se uplatní nejen ve velkých výrobních halách, reprezentačních budovách, ale i při výstavbě rodinných domů, kde si získávají stále větší oblibu. Typ Z jsou nejpoužívanějším typem venkovních hliníkových žaluzií.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníKluka
Atypické tvaryNe

Žaluzie ALUCOVER typu CN50M jsou moderní venkovní žaluzie ovládané motorem na dálkové ovládání nebo vypínač, dnes už často využívány i do interiéru.Sú oblíbené nejen u projektantů administrativních budov, výrobních hal a polyfunkčních objektů, ale své uplatnění najdou i na projektech rodinných domů a bytových zariedení .

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníMotor
Atypické tvaryNe

Žaluzie ALUCOVER typu CN80M jsou moderní venkovní žaluzie ovládané motorem na dálkové ovládání nebo vypínač. Zajišťují plynulou regulaci světla a hluku vstupujújeho do interiéru. Pro svou dlouhou životnost a mnohostranné využití se uplatní nejen ve velkých výrobních halách, reprezentačních budovách, ale i při výstavbě rodinných domů, kde si získávají stále větší oblibu.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníMotor
Atypické tvaryNe

Žaluzie ALUCOVER typu ZN90M jsou moderní venkovní žaluzie ovládané motorem na dálkové ovládání nebo vypínač. Zajišťují plynulou regulaci světla a hluku vstupujícího do interiéru. Pro svoji dlouhou životnost a mnohostranné využití se uplatní nejen ve velkých výrobních halách, reprezentačních budovách, ale i při výstavbě rodinných domů. Typ Z jsou nejpoužívanějším typem venkovních hliníkových žaluzií.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníMotor
Atypické tvaryNe

Žaluzie ALUCOVER typu CN50S   jsou moderní venkovní žaluzie ovládané nekonečnou šňůrou, dnes už často využívány i do interiéru. Jsou oblíbené nejen u projektantů administrativních budov, výrobních hal a polyfunkčních objektů, ale své uplatnění najdou i na projektech rodinných domů a bytových zařízení.

UmístěníExteriér
MateriálAl
OvládáníŠňůra
Atypické tvaryNe